Szkolne rekordy Guinessa

resized_20161117_110034

Samorząd Uczniowski wręczył dziś dyplomy i słodkie upominki osobom, które w jakiś sposób wyróżniają się na tle innych uczniów naszej szkoły. Poniżej przedstawiamy listę szkolnych rekordów.

Właścicielem najdłuższego imienia i nazwiska jest Oliwier Radosław Szymański – Skonieczny. To aż 34 litery! Najwyższą i zawsze widoczną osobą jest Kacper Januszewski, który ma 184 cm wzrostu, natomiast najmniejsza istotka wśród uczniów to Angelika Majka, mierząca 105,5 cm. Kacper Januszewski jest zarazem właścicielem największej stopy w szkole – jego rozmiar obuwia to 44. Najmniejszą stópkę posiada natomiast Józef Berndt (rozmiar 28). Jessika Czobit i Angelika Majka to najlżejsze uczennice ważące po 17 kg. Wśród nas są również „szlachetnie urodzeni”. To osoby, które przyszły na świat w szczególnym dniu. Hubert Makowski i Maja Nowak urodzili się w Dniu Matki, Gracjan Mański i Malwina Kędziora w Wigilię Bożego Narodzenia, a Aleksandra Kiepas pojawiła się na świecie w Sylwestra. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy!