Mistrz tabliczki mnożenia

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Już po raz czwarty odbył się w naszej szkole konkurs matematyczny „Mistrz tabliczki mnożenia” dla klas IV. Były to eliminacje do konkursu miejskiego. W etapie szkolnym wzięło udział 15 najlepszych znawców tabliczki mnożenia. Wszyscy poradzili sobie świetnie, jednak tylko pięcioro uczniów z najlepszymi wynikami zakwalifikowało się do dalszych matematycznych zmagań. Najlepiej wśród czwartoklasistów wypadł Kacper Szyda z klasy IV b i tym samym otrzymał tytuł „Mistrza tabliczki mnożenia.” Razem z Kacprem w konkursie miejskim naszą szkołę reprezentować będą: Wiktor Czajkowski, Wiktoria Kamba-Kibatshi, Szymon Andrzejewski i Christian Ronaldo Lautaru-Kubik. Najtęższe głowy matematyczne klas IV, czyli laureaci szkolnego konkursu, oprócz dyplomów otrzymali również upominki oraz złote medale. Trzymamy za nich kciuki w następnym, miejskim etapie, który odbędzie się już 7 grudnia.