Cyganka prawdę Ci powie

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W związku ze zbliżającymi się andrzejkami, a co za tym idzie andrzejkowymi wróżbami Samorząd Szkolny przygotował nie lada atrakcje. 23 listopada na szkolnych korytarzach pojawiły się Cyganki, dzięki którym uczniowie naszej szkoły mogli poznać swoją przyszłość. Wcieliły się w nie dziewczynki z klas III i VI. Wśród nich co ciekawe znalazło się nawet dwóch chłopców z klasy V b: Kajetan Wróblewski i Karol Kordyś. Iliana Budniok i Julia Ziembikiewicz z VI a miały rozstawione swoje stoiska na drugim piętrze, a wiec obsługiwały wróżbiarsko starszą część szkolnej braci. Tam można było między innymi poznać swój przyszły zawód. Dziewczyny z młodszych klas: Klaudia Ryś, Oliwia Kieruj, Rozalia Sobczewska i Paulina Frydryszek ulokowały się na pierwszym piętrze, wśród młodszych dzieci. Część Cyganek spacerowała po szkole z koszyczkami pełnymi wróżb o bliskiej i dalekiej przyszłości. Ich stroje były niesamowite. Na każdej przerwie wszystkie cyganki były mocno oblegane przez uczniów. Akcja Samorządu Szkolnego wywołała na nie jednej twarzy uśmiech i temat do rozmów. Cieszyła się ogromną popularnością zarówno wśród dzieci, jak i nauczycieli. Oj działo się, działo!