Wizyta Świętego Mikołaja

20161206_090241

Wczoraj naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj, przynosząc ze sobą świąteczną atmosferę. Miłego gościa dzieci przywitały radosnymi piosenkami i wierszykami. Święty przechadzał się po szkole w towarzystwie pięknych Śnieżynek. Odwiedził wszystkie klasy, a wnich dzieci małe i duże. Wyjątkowo wszystkie dzieci, i te małe i te starsze, były bardzo grzeczne, dlatego każde zostało obdarowane słodkim upominkiem. „Dziękujemy Święty Mikołaju – obiecujemy, że będziemy grzeczni i prosimy, abyś o nas pamiętał!” – tymi okrzykami dzieci żegnały odlatującego na swych saniach gościa.

Mikołaj, oprócz słodyczy, pozostawił miłe i błogie uczucie oczekiwania na Wigilię, które będzie nam towarzyszyć aż do samych świąt.