Międzynarodowy projekt edukacyjny

20161205_122530

W tym roku w ramach projektu e – twinning uczniowie klas VI wykonywali kartki świąteczne, które powędrowały do Holandii. Widokówki były wymyślane i robione podczas lekcji języka angielskiego. Życzenia według koncepcji projektu uczniowie pisali głównie po angielsku, ale także w języku ojczystym. W tym roku wymiana kartek świątecznych nastąpiła z Holandią. Kartki zostały wysłane 10 grudnia do dzieci z klas 6 i 7. Trafiły do małej miejscowości Duiven, położonej we wschodniej części kraju. Uczniowie z Holandii, otrzymali nasze kartki około 20 grudnia. Bardzo podobały im się prace wykonane przez szóstoklasistów. Przesłali serdeczne podziękowania. My zaś możemy  oglądać świąteczne karty w wykonaniu dzieci z Holandii. Znajdują się  na szkolnej gazetce obok sekretariatu.