Prezenty dla pierwszaków

img-20170102-wa0000

Okres świąteczny to czas składania sobie życzeń i obdarowywania się prezentami. Szczególnie dzieci nie mogą doczekać się Wigilii i z niecierpliwością czekają na odwiedziny Gwiazdora. Szkolną tradycją jest organizowanie spotkań wigilijnych, podczas których dzieci otrzymują drobne upominki, często fundowane przez rodziców. Takie przedświąteczne spotkanie zorganizowali także uczniowie klasy I b. Klasowa uroczystość przebiegała w miłej, radosnej atmosferze, przy wspólnym kolędowaniu.Spotkanie uświetnił słodki poczęstunek oraz upominki, które były dla dzieci sporą niespodzianką. Prezenty zostały zasponsorowane przez Firmę „Margolcia” z Chodzieży, Firmę „Iglak” oraz Hurtownię „Justyna”. Zarówno uczniowie jak rodzice składają serdeczne podziękowania wyżej wymienionym firmom, życząc jednocześnie pomyślności i wielu sukcesów w pracy zawodowej w nowym 2017 roku.