Z wizytą u seniorów

W piątkowe przedpołudnie 27 stycznia uczniowie klasy II b i III a odwiedzili pensjonariuszy Domu Opieki Społecznej im. Jana Pawła II w Pile.Dzieci zaprezentowały program artystyczny, którym pragnęły umilić seniorom czas w ten zimowy, słoneczny dzień. Przygotowały wiersze, piosenki, taniec, a nawet utwór muzyczny W. A. Mozarta pt. ,,Wiosna”, wykonany  na flecie przez Julię Wiatr. Występy  podziwiali także Starosta Powiatu Pilskiego, pan Eligiusz Komarowski, dyrektor Domu Pomocy Społecznej, pan Bogusław Mikita oraz pracownicy administracji tejże placówki. Podsumowaniem spotkania były gorące życzenia w imieniu uczniów, pedagogów  i wszystkich pracowników Szkoły Podstawowej nr 5 w Pile skierowane dla podopiecznych Domu Opieki Społecznej.