IV turniej ligi szachowej

24 lutego odbył się IV turniej ligi szachowej „O puchar Dyrektora Szkoły nr 5” dla klas I – VI. Wzięło w nim udział dziewięcioro dzieci. Po trzech godzinach zmagań zwyciężył Christian Ronaldo Lautaru – Kubik zdobywając maksymalną ilość punktów (5 pkt.) oraz tytuł „Mistrz miesiąca lutego”. Turniej był bardzo wyrównany, ponieważ 4 osoby miały po 3 punkty i zajęły miejsca od II do V. Byli to: Kajetan Wróblewski – II miejsce, Kinga Kachelek – III miejsce,Karol Barabasz – IV miejsce, Mateusz Kloza – V miejsce. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni brawami, a zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez panią Dyrektor. Turniej został zorganizowany i przeprowadzony przez panie Monikę Bęben i Honoratę Sekuterską oraz pana Pawła Bęben. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!