Inicjatywy z Philipsem

23 w szkolnej świetlicy odbyło się spotkanie z pracownikami Philips Lighting Poland. Na dzieci czekała nie lada niespodzianka, bowiem świetlica szkolna dostała nowy sprzęt sportowy. Wśród darów znalazły się nowe skakanki, szarfy, gumy,  trzy rodzaje piłek, bile, serso, badminton, trój-gra i wiele innych. Jednak to nie wszystko. Ponadto świetlica szkolna otrzymała 4 rodzaje fantastycznych klocków do zabaw konstrukcyjnych. Doposażenie świetlicy z pewnością wpłynie na urozmaicenie zajęć z dziećmi, szczególnie tych na świeżym powietrzu.

Zakup sprzętu i innych artykułów stał się możliwy dzięki inicjatywie rodziców (A. Grochowska, J. Kaźmierczak, M. Kaźmierczyk, M. Brewka, M. Silski, S. Golczyk) i nauczycieli świetlicy, którzy przystąpili do Programu Wolontariatu Pracowniczego „Inicjatywy z Philips-em”. Jak widać  dała ona oczekiwane efekty.  Bo cóż może być piękniejszego niż uśmiech i radość dzieci. Bardzo dziękujemy!