Szkolny przegląd talentów

20 marca w naszej szkole odbył się „Przegląd talentów”. Jak, co roku uczniowie mogli zaprezentować się w kilku kategoriach: tanecznej, wokalnej i recytatorskiej. W poniedziałkowe popołudnie 23 uczestników pokazało przed zgromadzoną publicznością swoje zdolności i talenty. Każdy uczeń, występujący na szkolnej scenie otrzymał pamiątkowy dyplom oraz statuetkę. Warto podkreślić, że dla niektórych uczestników był to pierwszy, poważny występ na żywo. Podczas przeglądu panowała pozytywna energia, którą artyści zarażali widownię. Nie brakowało także wzruszeń. Każdy uczestnik Szkolnego Przeglądu Talentów okazał się zwycięzcą, gdyż w swój występ włożył dużo wysiłku, zaangażowania  i co najważniejsze udowodnił, że bardzo dobrze czuje się  na scenie. Dziękujemy wszystkim tegorocznym wykonawcom za cudowne wykonania.  Jesteście wspaniali.