Dzień służby zdrowia

W poniedziałek 10 kwietnia Z okazji Dnia Służby Zdrowia Szkolny Samorząd Uczniowski zorganizował spotkanie ze szkolną pielęgniarką – Mirosławą Galińską.

Nasza Pani pielęgniarka jest osobą lubianą i cenioną zarówno przez uczniów jak i pedagogów. Swoją pracę wykonuje z ogromnym oddaniem. W szkole czujemy się bezpiecznie, bo wiemy, że w każdej trudnej sytuacji zdrowotnej możemy  zwrócić się do niej i prosić o pomoc. Członkowie Samorządu Uczniowskiego podziękowali  pani Mirosławie Galińskiej za trud jej pracy recytując wierszyk:

Pielęgniarka – człowiek mający odwagę być człowiekiem, bez strachu najgorszego – przed samym sobą. Człowiek wyjątkowy, bezinteresowny
w swej dobroci i obiektywny w działaniu. Serdeczne życzenia zadowolenia z efektów pełnionej służby, sukcesów zawodowych, zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Do życzeń z wielką przyjemnością dołączyła się dyrekcja, grono pedagogiczne oraz pracownicy administracyjni naszej szkoły.