Zajączkowe szaleństwo

11 kwietnia naszą szkołę ogarnął prawdziwy szał! W różnych miejscach w szkole poukrywane były karteczki z wizerunkiem zajączka wielkanocnego. Można je było znaleźć na parapetach, grzejnikach, gablotach, na ścianach, klatkach schodowych i drzwiach. Było ich mnóstwo. Klasa, która zebrała ich najwięcej, otrzymała nietypową nagrodę – tydzień bez prac domowych. Swoją nagrodę będą mogli odebrać między 24 a 28 kwietnia. W kategorii klas I – III zwycięzcą została klasa III c, która zebrała 66 kartek. W kategorii klas IV – VI wygrała klasa VI b. Zebrali 84 zajączki. Jak im się udało? Podzieli swoją klasę na zespoły, każda grupa obrała jakiś teren, np. parter, II piętro itd. Dzięki temu byli jednocześnie w całej szkole. Gratulujemy pomysłu  i taktyki. W ostatnim kwietniowym tygodniu czeka na nich kilka leniwych dni. Gratulujemy!