W – F marzeń

Rankiem 11 kwietnia klasa III a wybrała się do „Fun Factory” w Pile. Tym razem dzieci nie spędzały czasu w parku zabaw, ale pod okiem trenera miały zajęcia sportowe z różnymi przyrządami. Najpierw uczniowie rozmawiali z panią trener na temat prawidłowego odżywiania. Dzieci otrzymały wiele cennych wskazówek dotyczących prawidłowej diety. Szczególną uwagę trenerka zwróciła na konieczność zjedzenia pierwszego śniadania. Następnym etapem zajęć były ćwiczenia na siłowni z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu. Dzieci doskonale sobie radziły na stacjonarnych rowerkach, bieżniach, ławeczkach i innych przyrządach sportowych. Bardzo szybko nauczyły się uruchamiać sprzęt, z którego korzystały. Sprawiało im to dużo radości. W nagrodę za pracę i zaangażowanie podczas zajęć otrzymały pachnące jabłuszka, które pomogły im zregenerować nadwątlone siły. Po zajęciach trzecioklasiści podziękowali pani trener za wspólnie spędzony czas i z przykrością stwierdzili że muszą wracać do szkoły. Wszyscy jednak przyznali, że był to w-f ich marzeń, który chętnie by powtórzyli.