Pomysłowa skarbonka

11 kwietnia został rozstrzygnięty konkurs plastyczno – techniczny „Pomysłowa Skarbonka”. Patronat nad nim objął PKO BP, w którym uczniowie mogą zakładać swoje konta SKO.  Opiekunem w naszej szkole jest pani Agata Boboryk. W konkursie wzięło udział wielu uczniów, a ich pomysłowość była zaskakująca. Na wystawie pokonkursowej pojawiły się ssaki, ptaki, gady i zwierzęta „łączone” na przykład biedrodziobak. Skarbonki miały przedziwne kształty i kolory, a dobór materiałów wykończeniowych posiadał szeroki wachlarz. Użyto więc przeróżnych butelek, pianek, papierów, a nawet sztucznych pieniędzy. Jury miało nie lada kłopot z wyborem najpiękniejszych i najbardziej pojemnych skarbonek. W kategorii klas I – III przyznano 3 nagrody główne oraz 5 wyróżnień. I miejsce zdobył Jakub Pigłowski klasy III d. Na miejscu II znalazła się Kaja Nowicka z tej samej klasy, a na trzecim Anna Majocha z I b. Wyróżnienia otrzymali: Małgorzata Stawera z III d, Hanna Hermaszczuk z II a, Rozalia Sobaczewska z III a, Zuzanna Pawlak z III d i Oskar Adamczuk z III d. W kategorii klas IV – VI przyznano tylko I miejsce, które przypadło Wiktorii Kambie – Kibatshi z IV oraz jedno wyróżnienie dla Iwony Stawry z VI b.