Sportowe zmagania drugoklasistów

W czwartek 11 maja w hali sportowej odbył się Turniej Gry w „Dwa Ognie”.  Wzięli w nim udział uczniowie wszystkich klas II naszej szkoły. Turniej poprowadził nauczyciel wychowania fizycznego pan Szymon Czerwiński. Dzielnie pomagały mu wychowawczynie drugoklasistów. Uczestnicy turnieju rozegrali po 2 mecze. O kolejności rozgrywek decydowało losowanie. Uczniowie walczyli zawzięcie, ale z przestrzeganiem zasad zdrowej, sportowej rywalizacji. Zwycięzcami okazali się uczniowie klasy II a, którzy głośnym okrzykiem zamanifestowali swoją ogromną radość. Pozostali uczniowie, choć nie udało się im zdobyć najwyższego podium, opuszczali boisko z uśmiechem na twarzach i w przekonaniu, że sport to wspaniała zabawa i w rezultacie wszyscy są zwycięzcami.

Wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy i życzymy im wielu sukcesów na polu sportowych zmagań.