Macmillan Primary School Tournament

W czwartek 11 maja w naszej szkole odbyła się V edycja międzyszkolnego konkursu języka angielskiego organizowanego przez wydawnictwo Macmillan. W konkursie wzięło udział 9 szkół z Piły. Uczniowie klas IV – VI mieli 45 min na rozwiązanie testu, który sprawdzał ich znajomość języka.  Poziom był bardzo wyrównany i dlatego pojawiły się podwójne miejsca. Komisja konkursowa miała wyłonić najlepszą osobę z klas czwartych i piątych oraz trzy najlepsze z klas szóstych. Na poziomie klas IV zwycięzcami zostali Julia Wesołowska z ZS 3 oraz Kamil Kuczyński z SP 1. Pierwsze miejsce wśród piątoklasistów zdobyła Karolina Piórkowska z SP 4. Na poziomie klas szóstych na I miejscu znalazł się Maksym Cieślewicz z SSP, II miejsce zajął Krzysztof Kleszcze z SP 7 oraz Gabriela Kubera z ZS 3, a  III miejsce przyznano Przemysławowi Bilejczykowi z  SP 2.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wyników, a opiekunom dziękujemy za przygotowanie uczniów i miłą atmosferę podczas konkursu.