Mali czarodzieje

23 maja odbyła się kolejna edycja międzyszkolnego konkursu plastycznego „Mali Czarodzieje, czyli świat w oczach dziecka. Co roku jest on organizowany przez wychowawców świetlicy. W tym roku tematem przewodnim był świat dzikich zwierząt. W konkursie wzięły udział dzieci z klas I – III szkół podstawowych. Mali artyści z sześciu szkół przedstawili własną wizję świata dzikich zwierząt. Niezwykle barwne prace wykonane w różnorodnych technikach, ukazujące dziką naturę i zamieszkujące planetę zwierzęta potwierdziły bogatą wyobraźnię twórczą „plastycznych czarowników”. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom i słodkie upominki a zwycięzcy ciekawe nagrody. Laureatami tegorocznego konkursu zostali: Weronika Rogowska  z ZS 2, która zdobyła I miejsce, Asma Malik z SP 5, która znalazła się na miejscu II i Nadia Tomczyk z ZS 3. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!