Dzień dziecka w II d

1 czerwca w klasie II d  uroczyście świętowano Dzień Dziecka. Było oczywiście to, co dzieci lubią najbardziej. Najpierw lody, potem lekcja z pizzą na ławkach.  Najważniejsze jednak, że ten dzień uczniowie mogli spędzić w szkole nieco inaczej, bez wkuwania i uczenia. Nie oznacza to jednak, że nie nauczyły się kompletnie niczego. Dzieci przyniosły do klasy swoje ulubione gry planszowe. Dzieliły się z kolegami i koleżankami swoimi zainteresowaniami i hobby. W ten niecodzienny sposób wymieniali się także wiedzą, bo przy okazji zabawy rozmawiali na najróżniejsze tematy. Poza tym same gry okazały się nie byle jakie, bo edukacyjne.Taki sposób, odmienny od codziennego, pozwolił uczniom lepiej się poznać i zintegrować zespół klasowy.