Zabawy piątoklasistów

6 czerwca klasa V b miała bardzo napięty grafik. Najpierw wybrała się do kina Helios na film animowany „Smerfy”. Był to jednak dopiero początek wspaniałej zabawy. Po seansie uczniowie udali się na pizzę, a następnie do Powerbanku, by stoczyć laserową bitwę. Lasery okazały się być światełkami na podczerwień, które zliczały zdobyte drużynowo punkty. Uczniowie w ciemnych korytarzach i labiryntach, w kominiarkach i kaskach,  stoczyli po 2 drużynowe bitwy. Wychowawczyni również brała czynny udział w zabawie. Była jednym z tych „obiektów”, do którego chętnie strzelano. Po każdym 20 – minutowym seansie ogłaszano wyniki. Ku zdziwieniu wszystkich, często wygrywali ci, którzy na początku najbardziej się bali. Zabawa była wyśmienita, humory dopisywały. Wszyscy poczuli dreszczyk emocji, ducha walki i moc zdrowej rywalizacji. Wyjście naprawdę zintegrowało klasę. Było warto!