Portret mojej mamy

W maju Szkolny Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs „Portret mojej mamy”. Nie od dziś wiadomo, że dla każdego dziecka najpiękniejsza jest jego własna mama. Od kilku dni w holu szkoły można było oglądać portrety mam uczniów. Jest to właśnie efekt wyżej wymienionego konkursu plastycznego.  Był on rozpatrywany w dwóch kategoriach: klas I – III i klas IV – VI. W kategorii klas młodszych na I miejscu znalazła się Liliana Szklarek z klasy IV a, na II Stanisław Walczak z I b i na III Anna Majocha z tej samej klasy. W kategorii klas starszych wygrała Maria Jasion z klasy VI b. II miejsce przypadło Laurze Bońce z klasy IV a, a III Marcie Kucharskiej z IV b. Poza tym przyznano kilka wyróżnień. Otrzymali je: Kacper Rutyna, Julia Krawczyk, Ewa Kiru i Zuzanna Borowiak.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!