Podchody z absolwentką

W piątek 9 czerwca klasę III a odwiedziła mama jednej z uczennic, absolwentka  i pracownik naszej szkoły pani Iwona Wójcik. Opowiedziała uczniom, jak wyglądała szkoła, kiedy ona była uczennicą. Z racji wykonywanego zawodu, zaprosiła dzieci do Parku Miejskiego, gdzie zorganizowała wspaniałą zabawę w  podchody z zadaniami sportowymi. Dzieci pierwszy raz uczestniczyły w takiej grze, więc emocji było sporo. Z wielkim zapałem i sprytem wykonywały na trasie zadania zapisane na kartkach. Najpierw jednak musiały je odnaleźć wśród drzew i krzewów, gdzie były schowane. Tropiąc wcześniejszą grupę dzieci szybko odszukały rywali w labiryncie żywopłotów. Po zakończonych podchodach uczniowie dzielili się swoimi wrażeniami. Mieli ogromną ochotę powtórzyć podchody, ale czas na to nie pozwolił, ponieważ musieli wracać do szkoły. Trzecioklasiści bardzo serdecznie podziękowali gościowi za zdrowo i sportowo spędzony czas. Mają nadzieję, że jeszcze powtórzą taką lekcję wychowania fizycznego.