Mamy laureatkę

Została rozstrzygnięta V edycja konkursu przyrodniczo – artystycznego pod nazwą „Przyrodnicze rymowanie-  otaczającego świata poznawanie – rośliny pól, lasów i ogrodów wielkopolskich parków krajobrazowych”.

Konkurs jest realizowany przez zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego oraz Ligę Ochrony Przyrody Zarząd Okręgu w Poznaniu. Tematem tegorocznej edycji były rośliny.

7 grudnia w sali sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu zostały wręczone laureatom nagrody i pamiątkowe dyplomy. Z naszej szkoły Iwona Stawera uczennica klasy VII b zajęła II miejsce w kategorii plastycznej za rysunek przedstawiający bez czarny. Szkolnym koordynatorem konkursu była Pani Janina Jóźwiak – nauczyciel przyrody. Serdeczniegratulujemy sukcesu i życzymy następnych.