Mikołajkowy Turniej Sportowy

11 grudnia uczniowie klas I a i b zaprosili do szkoły grupę sześciolatków o nazwie ,,Kreciki”  z Publicznego Przedszkola nr 6 im. Jasia i Małgosi na Mikołajkowy Turniej Sportowy. Zaproszeni goście spotkali się z pierwszoklasistami w hali sportowej. Po przywitaniu i rozgrzewce dzieci w ramach integracji podzieliły się na cztery zespoły sportowe. Zadania  jakie musiały wykonać wymagały nie tylko dużej sprawności fizycznej, ale  wymagały też dużego sprytu i koncentracji uwagi. Zespoły przejawiały ogromną rywalizację sportową. Wykonywały nietypowe zadania sportowe. Toczyły piłki rehabilitacyjne między pachołkami, biegały z piłkami do kozłowania trzymając je w nietypowy sposób, chodziły na szczudłach, toczyły piłeczki przy pomocy kija hokejowego itp. Grupa Krecików wspaniale bawiła się z uczniami klas I. Podczas podsumowania turnieju dzieci złożyły sobie świąteczne życzenia i przekazały słodkie upominki.