Cyberprzemoc – to też przemoc

Od września w naszej szkole na zajęciach komputerowych przeprowadzony został w klasach I – V   cykl lekcji poświęcony zagrożeniom współczesnego świata, a w szczególności cybeprzemocy. Uczniowie mieli okazję wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce, uczestnicząc w szkolnym konkursie „Cyberprzemoc – to też przemoc”. Jego podsumowanie odbyło się dnia 19 grudnia Przedsięwzięcie miało na celu uwrażliwienie młodego człowieka na różne aspekty przemocy w sieci.

Najlepsze prace zostały cennie nagrodzone oraz zaprezentowane w holu szkoły.

I miejsce zajęli : Julia Momot  z klasy III b, Szymon Andrzejewski, Wiktoria Kamba-Kibatshi i Olga Plucińska z V a. Na drugim miejscu znaleźli się Marika Pytlarz z V b oraz Paweł Samul z V c. Trzecie miejsce wywalczyła Marta Kucharska z klasy V b. W konkursie przyznano także wyróżnienia, a otrzymali je: Malwina Kędziora z klasy IV b, Oliwia Kieruj z IV d, Aleksander Krupa z IV c oraz Cristian Ronaldo Lautaru – Kubik. Gratulujemy!