Świeć gwiazdeczko mała, świeć

Choć do świąt Bożego Narodzenia pozostało jeszcze kilka dni, to w naszej szkole już rozbrzmiewają radosne dźwięki kolęd. Uczniowie klasy I c obchodzili w czwartek 21 grudnia swoją klasową Wigilię. Dzięki staraniom rodziców na stołach znalazły się prawdziwe pyszności: tradycyjne pierniki, ciasteczkowe gwiazdki, owoce, ciasta i inne łakocie. Na wstępie dzieci składały sobie nawzajem życzenia dzieląc się opłatkiem. Potem spędziły miłe chwile przy suto zastawionym stole. Pod choinką znalazły się dla nich drobne upominki ufundowane przez rodziców. Nie zabrakło również kolęd, które umilały spotkanie opłatkowe pierwszaków unosząc się cichutko z głośników odtwarzacza. Swoją ulubioną kolędę „Świeć gwiazdeczko” dzieci  zaśpiewały na zakończenie uroczystości wspólnie z wychowawczynią Krystyną Kołodziej i rodzicami. W tym miejscu należą się podziękowania mamom, które zorganizowały spotkanie wigilijne. Przy okazji klasa I c życzy wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT!