Święta tuż…

Uczniowie klasy I a z niecierpliwością czekają na Święta Bożego Narodzenia. W przedostatnim dniu przedświątecznej nauki zasiedli do wspólnej, klasowej Wigilii. Spotkanie rozpoczęli wzajemnym składaniem sobie życzeń bożonarodzeniowych i dzieleniem się opłatkiem. Wspólnie z rodzicami, którzy pomogli przygotować świąteczny stół, częstowali się pierniczkami, ciastami, owocami, i innymi pysznościami. Wigilia nie mogła przebiegać bez śpiewania kolęd. Tym bardziej, że dzieci cały tydzień przygotowywały się do tego spotkania. Dużą atrakcją było to, że tata jednej z uczennic grał na gitarze, a dzieci śpiewały polskie kolędy tak głośno, że słyszała cała szkoła. Podczas spotkania wigilijnego pod choinką czekały na dzieci prezenty. Z ogromną radością rozpakowały je, i wspólnie się bawiły.