Pierwszaki z wizytą w przedszkolu

Dzieci z Państwowego Przedszkola nr 6 wraz z wychowawcami zaprosiły uczniów klas I naszej szkoły na przedstawienie teatralne ,,Jasełka”.

Powitały pierwszoklasistów w pięknie przygotowanej sali, która przypominała Betlejem. Mali aktorzy, przebrani za bożą rodzinę, trzej królowie i cały orszak aniołów przedstawili historię narodzin Jezusa. Opowieść przeplatana była pięknymi pastorałkami i kolędami przy akompaniamencie gitary. Młodzi artyści okazali się doskonałymi aktorami. Szczególną sympatię widzów zaskarbił sobie  diabełek. Po wspólnym kolędowaniu pierwszoklasiści wspominali czasy, kiedy uczęszczali do przedszkola, rozmawiali z młodszymi kolegami i koleżankami.  Szczególnie cieszyli się ze spotkania z dawnymi wychowawczyniami. Wszystkie dzieci obdarowały się słodyczami i postanowiły, że spotkanie powtórzą, może tym razem w szkole.