Orzeł matematyczny

Już po raz trzeci uczniowie naszej szkoły przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu  „Orzeł matematyczny”. Tym razem organizator  firma „Delta” z Poznania dokonała zmian w grupach wiekowych.Inne zadania były dla klas I-II, III-IV, V-VI i VII. Do konkursu przystąpiło wielu dzielnych i pracowitych Orzełków oraz Orłów. Było niezłe matematyczne łamanie głowy. Zadania łatwe nie były, nie ma co się dziwić, przecież to konkurs ogólnopolski! Na wyniki czekaliśmy bardzo długo, bo od 14 grudnia 2017.  Ogromnie się cieszymy, że możemy trójce pierwszoklasistów pogratulować rozwiązania zadań konkursowych na doskonałym poziomie. Na wyróżnienie zasłużyli  Adrian Słomkowski z klasy I c, Mateusz Szwemin z I a i Marcel Zawada, również z I a Gratulacje składamy również  nauczycielom uczącym w klasie I a i  I c. Koordynatorem konkursu była Elżbieta Puchalska. Serdecznie gratulujemy uczestnictwa wszystkim naszym uczniom!