Pierwszakowy turniej sportowy

W ramach programu ,,Owoce, warzywa i mleko w szkole” uczniowie klas pierwszych (a i b) wzięli udział w turnieju sportowym, promującym zdrowy styl życia. Sprawdzili swą sprawność fizyczną w następujących  konkurencjach: kozłowanie piłki, slalom między pachołkami, bieg z woreczkiem na głowie, piłka w tunelu, przekładanie obręczy hula – hop, itp. Dzieci rywalizowały między sobą w czterech grupach. Każdej konkurencji towarzyszyły niesamowite emocje sportowe. Wspaniała zabawa zakończyła się wspólnym posiłkiem składającym się z owoców, warzyw i mleka. Wszystkie dzieci z wielkim apetytem zjadły drugie śniadanie po tak wyczerpujących zabawach sportowych, a wspaniałą zabawę uwieczniły wspólnym zdjęciem.