Queen and King of English

W połowie kwietnia odbyła się kolejna edycja szkolnego konkursu języka angielskiego „Queen and King of English”.

W tym roku konkurs obejmował klasy IV – VII i odbył się w dwóch etapach, osobno dla uczniów klas IV – V oraz VI – VII. Najliczniejsza grupę stanowili uczniowie z młodszych klas. Dzieci przez prawie godzinę zmagały się z testem, który obejmował wiedzę ogólną oraz zagadnienia kulturowe. Test był inny na każdym poziomie edukacyjnym. Wyniki uczniów były zbliżone. Jednak po dokładnym sprawdzeniu i przeliczeniu punktów wyłonieni zostali zwycięzcy na poziomie klas IV, V, VI oraz VII. Królem i królową zostali:

– z klas IV Maja Och

Jakub Krukowski

– z klas V Olga Plucińska

Hubert Makowski

– z klas VI Julia Och

Kacper Wojciechowski

– z klas VII Amelia i Rozalia Turczynowicz

Hubert Stasiewicz

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz karty do nauki języka angielskiego. Laureatom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w konkursach językowych. Kolejna edycja szkolnego konkursu języka angielskiego już za rok!