Jak dbać o nasz organizm

16 kwietnia klasa I b brała udział w spotkaniu z Panią Agnieszką Zbielską. Osobę Pani Agnieszki chcemy przedstawić ponieważ w bardzo ciekawy i aktywny sposób spędza swój wolny czas. Chwaląc takie działania Pani Agnieszka przedstawiła kilka propozycji, które dla naszych uczniów nie zawsze były tak oczywiste. Rozpoczynając od udziału w biegach, przede wszystkim w półmaratonach, kończąc na kąpieli w jeziorze w miesiącach, w których pogoda nas niekoniecznie rozpieszcza. Od listopada do kwietnia, grupa „Morsów” aktywnie spędza czas nad jeziorem Płotki, a pasję tą podziela nasza bohaterka. Zaprezentowane medale, puchary i dyplomy to tylko kawałek historii z życia tak aktywnej osoby. Uczniowie naszej szkoły z wielkim zainteresowaniem wysłuchali przygód Pani Agnieszki. Gdyby nie ograniczony czas zapewne nie byłby to koniec wspaniałych i odważnych opowieści. Wszystkie opowieści były bardzo trafnie podsumowane pod koniec zajęć. Reasumując dzieci dowiedziały się, że zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna ma znaczny wpływ  na nasze samopoczucie i witalność. Pani Agnieszka stanowić może dla uczniów idealny przykład, że warto dbać o siebie i swój organizm, a można to robić niezależnie od złej czy dobrej pogody. Wraz z naszym gościem szczerze zachęcamy do przebywania na świeżym powietrzu i do wszelkiej aktywności fizycznej.