Turniej rodzinny

IMAG0117

Dnia 9 czerwca uczniowie i rodzice klas I d oraz I c uczestniczyli w Sportowym Turnieju Rodzinnym. Przybyli goście brali udział w konkurencjach sportowych. Wszyscy wykonywali te same zadania i zdobywali punkty dla swoich drużyn. Konkurencje sportowe wymagały sprawności, szybkości, dokładności oraz współdziałania w grupie. Zawody przebiegały w atmosferze śmiechu i zabawy. Na zakończenie turnieju zostały wręczone dyplomy oraz słodki poczęstunek dla każdego uczestnika. Spotkanie na pewno przyczyniło się do jeszcze lepszej integracji dzieci, ale także rodziców. Była to okazja do wspólnej zabawy i przekonania, że szkoła to miejsce, w którym, oprócz nauki, można się także dobrze bawić. Serdecznie dziękujemy za udział.