Andrzejkowe korowody

IMG_1722

W oczekiwaniu na atrakcje andrzejowego wieczoru, pełnego zabawnych wróżb i przepowiadania przyszłości z „przymrużeniem oka”, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w szkolnej dyskotece zorganizowanej przez Szkolny Samorząd Uczniowski. W środowe popołudnie – 25 listopada, duża sala gimnastyczna naszej szkoły rozbłysnęła różnokolorowymi światłami, zachęcając wszystkich do wspólnej tanecznej zabawy. W pierwszej turze bawili się najmłodsi uczniowie z klas I – III, w drugiej starsi z klas IV – VI. Wymyślnym tanecznym ruchom, barwnym korowodom i pląsającym kółkom często towarzyszył chóralny śpiew, który z pewnością był wyrazem wielkiej radości. Wszyscy wspaniale się bawili i z zadowoleniem zakończyli kolejny dzień         w szkole. Dzięki takim chwilom uczniowie będą wspominali naszą szkołę, nie tylko jako miejsce zdobywania wiedzy, ale także jako miejsce radosnego spędzania czasu w towarzystwie kolegów i wychowawców. A więc do następnego razu!