Dzień babci i dziadka u pierwszaków

DSC01999W środę 10 lutego klasa I A wraz z wychowawcą zorganizowała uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Wszystkie babcie i dziadkowie stawili się w komplecie. Po krótkim powitaniu uczniowie zaprezentowali program artystyczny. Recytowali wiersze oraz śpiewali piosenki związane ze świętem babć i dziadków. Nie zabrakło  oczywiście życzeń i odśpiewania wszystkim gromkiego „Sto lat”. Wzruszone babcie i dziadkowie nagradzali  oklaskami występy swoich wnucząt. Następnie uczniowie podarowali wykonane własnoręcznie pod kierunkiem pani J. Kędziory techniką de’coupage serduszka. Na gości czekała również herbata, kawa, soki i słodki poczęstunek. Chętne babcie i dziadkowie uczestniczyli w konkursie ” Czy znasz swojego wnuczka”. Wszyscy zdali egzamin na szóstkę. Spotkanie upłynęło w miłej, ciepłej i rodzinnej atmosferze.