Babciu, Dziadku! Kochamy Was!

IMG_2042

Babciu, Dziadku! Kochamy Was! Pod takim hasłem uczniowie klasy I b wraz z wychowawczynią Małgorzatą Perkowską zorganizowali niezwykłe spotkanie z osobami najbliższymi ich sercom – ukochanymi Babciami i Dziadkami. Przygotowania do tego dnia były niezmiernie staranne. Dzieci z wielkim zaangażowaniem opanowywały program artystyczny, wyrażający miłość, uznanie i wielką wdzięczność za cierpliwość, zrozumienie, poświęcony czas, ciepło oraz troskę, którą Babcie i Dziadkowie otaczają swoje wnuki każdego dnia. Trudno wyrazić słowami ogrom uczuć, które przepełniają serce zarówno dziadków jak i ich wnuków. Każde miłe słowo wypowiedziane przez dzieci podczas uroczystości były nagradzane gromkimi brawami. Maluchy z I b obdarowali swoich szacownych gości pamiątką – laurką w formie księgi z życzeniami, sercami i kwiatkami, ozdobioną złotem. Nie zabrakło także zwykłej wspólnej zabawy – Babcie, Dziadkowie oraz wnuki z przewiązanymi oczami musieli przy pomocy dotyku rozpoznać się nawzajem. Radości  i śmiechu nie było końca. W spotkaniu uczestniczyli także rodzice, którzy przez cały czas wspierali dzieci, a także przygotowali dla wszystkich słodki poczęstunek. Z całego serca dziękujemy im za to, a ukochanym dziadkom życzymy zdrowia i gorącego słońca na co dzień, które jeśli czasami schowa się za chmurami z pewnością zastąpią je kochające wnuczki i wnukowie.