Szkolny przegląd talentów

DSC05560

Dnia 23 lutego w naszej szkole odbył się Szkolny Przegląd Talentów. Tegoroczny koncert odbywał się pod hasłem „Dogonić Marzenia”. W koncercie talentów wzięło udział 19 małych artystów. Zaprezentowali oni swoje talenty w kategorii taniec, śpiew, recytacja i gra na instrumencie. Wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymali pamiątkowe dyplomy i statuetki. Komisja konkursowa wyróżniła zespół wokalny, który tworzyły trzy uczennice klasy 2 a: Maja Kędziora, Julia Wiatr i Nikola Ptasińska, które zaśpiewały utwór pt. „Piosnka drewniany lalek”. Wszystkim uczestnikom przeglądu talentów serdecznie gratulujemy udanych, interesujących i wzruszających występów. Organizatorkami imprezy były panie H. Sekuterska i M. Witkowska.