Przebudzone „Powsinogi”

100_9124

W sobotę 19 marca odbył się już XIII rajd „Wiosenne przebudzenie”. Na rajdzie jak co roku nie mogło zabraknąć drużyny „POWSINOGI” z naszej szkoły. W składzie drużyny byli uczniowie z klas VI a i VI c oraz pani Mirosława Galińska i Iwona Marcinkowska-Klawa.

Na rajd Julka i Ola Kiepas przygotowały tradycyjną „MARZANNĘ”, która razem z drużyną przebyła całą trasę rajdu aż do mety, aby tam zakończyć swój żywot w rzece. Na mecie rajdu każdy otrzymał pamiątkowy kubek, gorący posiłek i mógł brać udział w licznych konkursach. W konkursie wiedzy o Pile reprezentował nas godnie Michał Cysewski i wykazał się dużą wiedzą. Rajd się zakończył, a „Powsinogi” już tęsknią za następnymi turystycznymi wyzwaniami.