Czekając na Wielkanoc

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne – te najbardziej radosne i kolorowe ze wszystkich świąt. W oczekiwaniu na nie uczniowie naszej szkoły dekorowali swoje sale lekcyjne i organizowali warsztaty plastyczne, podczas których powstawały prawdziwe cudeńka.

Były więc pisanki ozdabiane przy pomocy różnych technik, kurczaczki uśmiechające się do dzieci z gałązek wierzby, brzozy i forsycji, figlarne zajączki zapowiadające niespodzianki oraz wszelkiego rodzaju koszyczki. Te ostatnie stały się bohaterami przedwielkanocnych dni. Uczniowski Samorząd Szkolny przeprowadził konkurs „Koszyczek pełen niespodzianek”, kierowany do wszystkich uczniów szkoły. Wpłynęło bardzo dużo pięknych, fantazyjnie i oryginalnie przyozdobionych koszyczków, a w każdym z nich wielkanocne ozdoby, w wielu przypadkach wykonane własnoręcznie. Zgromadzone w holu szkoły stały się jej prawdziwą ozdobą. Nagrodzono 8 i wyróżniono 7 koszyczków. Wśród nagrodzonych znaleźli się: Zuzanna Kowalska, Martyna Wypchło, Bartłomiej Wojnowski, Martyna Szopińska, Jakub Pać, Gabriela Ereńska, Amelia Ereńska i Kornelia Iwanowska. Wyróżnienia otrzymali: Oliwia Kieruj, Sara Grzymisławska, Michał Cysewski, Joanna Rosa, Julia Obarska, Marta Kucharska i Sandra Pótorak. Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie dziękujemy, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.