Warsztaty decoupage

20160322_150555

Wkrótce Święta Wielkanocne. Uczniowie klasy II a postanowili przygotować warsztaty artystyczne z wykorzystaniem techniki decoupage. 22 marca zaprosili do klasy panią Joannę Podgórską – Kędziorę, mamę jednej z uczennic, która jest specjalistką w tej dziedzinie. Pani Joanna, absolwentka  naszej szkoły, podzieliła się swoimi umiejętnościami z dziećmi i nauczyła je ozdabiać wielkanocne jajka ciekawą techniką decoupage.  Dzieci pracowały bardzo chętnie, z dużym zapałem i zaangażowaniem stosowały się do rad i wskazówek pani Joanny. Z dostępnych materiałów wykonały kolorowe jajka, które będą piękną, świąteczną ozdobą. Bardzo zadowolone z przebiegu warsztatów podziękowały gościowi za cenne wskazówki i ogromną pomoc w wykonaniu ozdób.