Przedszkolaki w szkole

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

4 kwietnia naszą szkołę ponownie odwiedziły przedszkolaki z zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 8 w Pile.Tym razem dzieci uczestniczyły w zajęciach sportowo – konstrukcyjnych. Ich zadaniem było zbudowanie z piankowych, kolorowych klocków dwóch budowli rodem z bajek. Dziewczynki miały za zadanie skonstruować zamek księżniczek, natomiast chłopcy zamek rycerzy. Przedszkolaki świetnie się bawiły przy budowaniu zamków. Chętnie skorzystały z pomocy pań wychowawczyń, które zostały zatrudnione do dźwigania ciężkich klocków. Po skończonej pracy budowle zostały ocenione, a maluchy nagrodzone dyplomami i słodyczami. Potem przyszedł czas na zabawę w zamkach i gąsienicowe zawody. Chyba podobało im się w naszej szkole, bo już umówiły się na następne spotkanie.