Spotkanie z absolwentem

_DSC0728g

W piątek 13 maja uczniowie klasy V a spotkali się z absolwentem naszej szkoły, panem Krzysztofem Malińskim. Piątoklasiści mieli możliwość wysłuchania krótkich wspomnień dotyczących naszej szkoły, ale przede wszystkim mogli się przekonać, że marzenia się spełniają! Pasją pana Krzysztofa już od szkoły podstawowej była muzyka. Dziś jest zawodowym muzykiem, kompozytorem i aranżerem. Najbardziej lubi jazz, a Jego ulubionym instrumentem jest flet poprzeczny i saksofon.

Dzięki swojej pasji pan Krzysztof poznał ciekawych ludzi i odwiedził wiele pięknych i odległych miejsc. Oprócz wspomnień i interesujących opowieści, uczniowie mieli okazję posłuchać pięknych utworów wykonanych przez gościa na żywo.

Spotkanie wzbudziło duże zainteresowanie. Być może o jeszcze w tym roku klasa V a dwiedzi Pana Krzysztofa w jego studio nagrań, do którego dostała zaproszenie.