Mali czarodzieje

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

18 maja w naszej szkole  odbyła się kolejna edycja konkursu plastycznego „Mali Czarodzieje” organizowanego przez wychowawców świetlicy szkolnej. Tegoroczny konkurs nosił tytuł „Magiczny świat bajek W. Disney’a w oczach dziecka”. W konkursie wzięły udział dzieci z klas I – III szkół podstawowych. Mali artyści z dziewięciu szkół przedstawili własną wizję magii świata Walta Disney’a. Niezwykle barwne prace wykonane w różnorodnych technikach, ukazujące znane postaci z bajek i adaptacji filmowych, potwierdziły bogatą wyobraźnię twórczą „małych czarodziejów”. Jury miało wielki kłopot z wyłonieniem laureatów. Ostatecznie I miejsce przyznano Zuzannie Szulc z  SP 4,  II miejsce wymalowała sobie Asna Malik  z ZS nr 2, a III przypadło Magdalenie Połońskiej z SP 12. Każdy z uczestników konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom i słodki upominek a zwycięzcy ciekawe nagrody. Wszystkim serdecznie gratulujemy.