Wizyta przedszkolaków

20160517_102508_aleja Niepodległości

W ramach „oswajania” ze szkołą 18 maja naszą szkołę ponownie odwiedziły dzieci z zaprzyjaźnionego Niepublicznego Przedszkola nr 8. Tym razem uczestniczyły we wspólnych zajęciach z uczniami klasy III c. Podczas tego spotkania przedszkolaki wykazały się dużą wiedzą przyrodniczą, konkretnie dotyczącą roślin i zwierząt, które można spotkać na łące. Dzieci pracowały w grupach pod czujnym okiem swoich starszych koleżanek i kolegów. „Trzeciaki” wspierały gości swoim szkolnym  doświadczeniem i chętnie im pomagały.  Ukoronowaniem zajęć było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej ślimaka. Okazało się, że „Ósemeczki” z przedszkola to prawdziwi artyści. Ślimaki w ich wykonaniu wyglądały jak żywe. Przedszkolakom podobała się wizyta w szkole. Pod koniec spotkania stwierdziły, że wcale się szkoły nie boją.