Przedszkolaki w szkole

20160517_111232

17 maja naszą szkołę odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola ,,Ogród Montessori” w Pile. Przedszkolaczki zwiedzały  szkołę. Zajrzały niemal w każdy kąt szkoły. Zobaczyły sale lekcyjne, świetlicę, stołówkę itp. Po długim spacerze korytarzami szkoły wspólnie z uczniami klasy II a i wychowawcami przeszli na halę sportową, gdzie w zielonej sali zostali zaproszeni do wspólnej zabawy konstrukcyjno – sportowej. Dzieci zostały podzielone się na dwie grupy, które rywalizowały między sobą. Ich zadaniem było zbudowanie z dużych klocków zamków i pałaców. Zarówno  przedszkolaczki jak i drugoklasiści wykazali się dużym sprytem i niesamowitą wyobraźnią. Trudno było ocenić ich budowle, dlatego wszyscy otrzymali nagrodę za swoją pracę. Zmęczone, ale szczęśliwe wróciły do swego przedszkola na obiad, a uczniowie klasy drugiej na lekcje. Zabawa była wspaniała. Dziękujemy dzieciom z przedszkola ,,Ogród Montessori” za odwiedziny i wspólnie spędzony czas.