Naszym kochanym mamom

IMG_2310

W związku ze zbliżającym się Dniem Matki w ostatnich dniach zajęcia w klasie I b przebiegały pod hasłem ,,Naszym Kochanym Mamom”. Dzieci sumiennie przygotowywały program artystyczny – uczyły się wierszy, piosenek oraz inscenizacji, dzięki którym mogły wyrazić swoją miłość, wdzięczność, a także przekazać najszczersze życzenia zdrowia i wszelkiej radości. Wykonały piękne portrety, kwiatki oraz ciekawe obrazy uwiecznione białą farba na czarnej płycie winylowej. Ostatecznie gotowe były, aby zaprosić najdroższe im osoby na uroczyste spotkanie. Miało ono miejsce w poniedziałek 23 maja. Chwil pełnych miłości i wdzięczności na tym spotkaniu  nie było końca. O radości, jaką pierwszaczki sprawiły swoim mamom świadczyły uśmiechnięte i wzruszone ich twarze. Na zakończenie spotkania wyemitowany został filmik, w którym dzieci wypowiadały jaka jest ich mama i za co ją kochają. Wszystkim czas umilał słodki poczęstunek, ufundowany i zorganizowany przez mamy.

Dzień Mamy w klasie I b był jednym z najważniejszych wydarzeń , jakie dzieci wspólnie z rodzicami przeżyły w ciągu powoli mijającego roku szkolnego. To dzięki takim chwilom jednoczymy się i czujemy nierozerwalną więź szkoły i rodziny.