II miejsce w Evencie Międzyszkolnym

DSC_0332

Dnia 9 czerwca na stadionie lekkoatletycznym MOSiR-u Piła został przeprowadzony Event Międzyszkolny Ośrodka Lekkiej Atletyki w Pile, w którym brały udział dzieci z klas I – III z naszej szkoły. W ramach tego wydarzenia zostały przeprowadzone 4 konkurencje: bieg na 50 m, bieg na 50 m przez płotki, skok w dal i rzut oszczepem.

Uczniowie z naszej szkoły byli pod opieką nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej Panią Anną Szymczak oraz nauczyciela wychowania fizycznego Panią Magdaleną Szwagierczak. Najlepsi w każdej konkurencji na poziomach klas I, II i III otrzymali medale. Szkoły, które zdobyły największą liczbę punktów otrzymały wygrawerowane puchary LDK. Miło nam poinformować, że  reprezentacja „piątki” zajęła II miejsce!

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Klasy I: Wiktoria Zając, Bartosz Krawczyk, Martyna Siwarska, Wiktor Błesnowski, Damian Wędzicki, Nikodem Martin, Maja Kotecka

Klasy II: Oskar Żelichowski, Wiktoria Wójcik, Mateusz Świderski, Cyprian Sotek, Aleksandra Nowak, Zuzanna Myszelska, Nadia Nowak, Maja Szwedowicz, Kacper Kobus

Klasy III: Olga Plucińska, Szymon Andrzejewski, Cristian Ronaldo Lautaru -Kubik, Piotr Ratajczyk, Dominik Rogowski, Kinga Pruszińska, Julia Winiecka, Wiktor Czajkowski.

Serdecznie gratulujemy!!!