Kibice na start

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jak wszyscy wiemy rozpoczęcie Mistrzostw Europy w piłce nożnej za nami. Polacy wygrali już pierwszy mecz, liczymy na jeszcze więcej. Najmłodsi uczniowie pilskiej „piątki” gorąco kibicują biało – czerwonym. Nie tylko w domach przed telewizorem, ale również w szkole. Pod hasłem „Euro – 2016” już od tygodnia w szkole odbywa się kibicowanie piłkarskiej reprezentacji Polski. W akcji kibicowania uczestniczą uczniowie klas I – III. Do aktywnej formy kibicowania zachęca ich Pan Roman Badziąg. Pod jego czujnym okiem uczniowie wykonują wspaniałe, pełne pomysłowości i kreatywności prace plastyczne. Są rysunki i malunki, ale nie tylko… Fajną makietę wykonała uczennica klasy I d Julia Brewka. Pięknym dziełem mogą się również pochwalić Zuzia Chmura i Julka Krawczyk z II a.