Turniej rodzinny drugoklasistów

20160616_172543 (1)

Maj i czerwiec, to miesiące, w których obchodzimy Dzień matki i Ojca.  Dnia 16 czerwca w nowej hali sportowej uczniowie klas II a i II b zorganizowali dla swoich kochanych rodziców turniej sportowy. Zadaniem uczestników był skakanie na dużej, gumowej piłce, bieg z przekładaniem kółka, podawanie piłki w tunelu, bieg z tzw. lodami, chodzenie na kółeczkach, itd.  Wszystkie cztery zespoły, składające się z dzieci i rodziców obu klas wykazały się niesamowitą sprawnością i zwinnością. Podczas zabawy sportowej  panowała wspaniała, radosna atmosfera. Wszyscy dobrze się bawili, a dzieci cieszyły się bardzo, że mogły ze swymi rodzicami spędzić aktywnie i radośnie czas. Rodzice i dzieci obu klas otrzymali dyplomy za udział w turnieju i wspaniałą rywalizację sportową. W nagrodę za wspólną zabawę dzieci zaprosiły rodziców na słodki poczęstunek.