Sport dobry na wszystko

3

W piątek 30 września Panie Honorata Sekuterska i Monika Witkowska zorganizowały dla swoich wychowanków spotkanie z absolwentem naszej szkoły Panem Arkadiuszem Dolnym. Pasją Pana Arka jest piłka nożna. Zaproszony gość  trenuje młodzież w Akademii Piłkarskiej Reissa oraz gra  w klubie  LZS „Farmutil-Orkan” Śmiłowo. Piątkowe spotkanie odbywało się pod hasłem „Sport dobry na wszystko”. Uczniowie klasy V a i VI b pod okiem trenera rozegrali  kilka meczów oraz przypomnieli sobie, jak ważna w grach zespołowych jest współpraca wszystkich zawodników. Uczniowie byli bardzo zadowoleni ze spotkania. Czas spędzony z Panem Dolnym był wspaniałą okazją do  wspomnień o dawnej „piątce” jak również ciekawą lekcją, w której sport i zdrowa rywalizacja odegrały pierwszą rolę.