Parada straszności

wp_20161028_13_02_27_pro-2

W ramach kolejnej edycji szkolnego konkursu „Dyniowy zawrót głowy” w piątek 28 października w naszej szkole odbył się konkurs na „Najstraszniejszy strój„. Był przeznaczony dla wszystkich uczniów szkoły, a rozpatrywany w kategoriach klas I – III i IV – VI.
Od samego rana szkolne korytarze wypełniały się strasznym postaciami z różnych filmów czy bajek. Bardzo dużo uczniów przyłączyło się do wspólnej zabawy. Ilość zgłoszonych do konkursu uczniów przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorek. Wybór najbardziej potwornego stroju na poziomie klas I – III i IV – VI okazał się naprawdę trudny. Jak wiadomo za przebranie jest „cukierek albo psikus”, więc wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali tradycyjne cukierki, żeby psikusów nie narobili.

Nagrody jednak trzeba było przyznać, a otrzymali je:

– na poziomie klas I – III – Aleksandra ….z klasy III a

– na poziomie klas IV – VI – Małgorzata Kaja z kl.IV a

Ze względu na ogromną ilość uczestników oraz na barwne kreacje i „straszne” charakteryzacje, jury postanowiło przyznać również wyróżnienia. Otrzymali je: Klaudia i Karolina Guse z klasy III B oraz …cała klasa IV a.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wkład i zaangażowanie! Następny konkurs za rok.